مزیت های استفاده از کرکره برقی:

 

درب کرکره ای برقی با استفاده از نیروی الکترونیک کار میکند که همین امر باعث کاهش نیروی انسانی شده است. شما به کمک یک مدارفرمان که به موتور کرکره متصل است و ریموت کنتر آن به راحتی و از فاصله ی طولانی مشخص شده درب کرکره ای خود را باز و بسته کنید.یکی از ویژگی های این نوع کرکره انتخاب جنس،رنگ و طرح آن است که همین عمل باعث زیبایی و دلخواه بودن کرکره میشود.در ادامه با انواع تیغه و موتور کرکره آشنا می شویم.

سیستم های درب بازکن اتوماتیک جهت رفاه بیشتر و همچنین با اهداف حفاظتی و امنیتی در مکانهای مختلف بر روی انواع گوناگون درب ها مانند درب گاراژ -  درب حیاط – درب ورودی ساختمان و حتی درب اتاق های ساختمان (برای افراد معلول) نصب و مورد استفاده قرار می گیرد . بعد از نصب این سیستم ها می توان تنها با فشار دادن شستی روی یک ریموت کنترل از فاصله مناسب درب را باز و بسته کرد و یا با نصب سنسورهای خاصی هنگام عبور و مرور در را به طور اتوماتیک باز و بسته کرد . انواع مختلف درب هایی که این سیستم ها را می توان روی آن نصب کرد به قرار زیر است:

    درب های کشویی (ریلی) (Siliding Door) : این دربها یک تکه بوده و روی ریلی در پایین درب لغزيده و به چپ و راست حرکت می کنند
    درب های لولایی (Swing Door) : دربهایی هستند که به صورت دو لنگه یا تک لنگه حول یک لولا حرکت افقی دارند.
    درب های چند تکه (Sectional Door) : این درب ها به صورت تکه های افقی روی هم قرار می گیرد و هنگام باز شدن به بالا حرکت کرده و سپس 90 درجه چرخیده به موازات سقف قرار می گیرند.
    درب های یک تکه چرخان (Tilt Door) : این درب ها به طور یکپارچه با حرکت عمودی حول دو نقطه در طرفين چرخیده و به موازات سقف قرار می گیرند .
    درب های کرکره ای (Roller Door) : این درب ها با چرخیدن حول یک محور در بالا جمع می شوند . ( مانند کرکره های مغازه ها )

سیستم هیدرولیک جهت اتوماسیون درب های دولنگه و تک لنگه لولایی باسیستم انتقال قدرت روغنی شامل موتور و پمپ


هیدرولیک دارای خصوصیات زیر می باشد:

دارای مکانیزم خلاص کن جهت استفاده دستی در مواقع اضطراری

دارای کلاچ هیدرولیکی و قفل هیدرولیکی

دارای شیرهای تنظیم فشار روغن وقدرت جک

درب های لولایی-سیستم الکترومکانیک

درب های لولایی-سیستم هیدرولیک

درب های کشویی-ریلی

که هرکدام دارای خصوصیات ویژه زیر می باشد:

Swing Doors

بیشترین کاربرد کرکره برقی عموما در مکان های تجاری و پارکینگ های مسکونی بوده و درصد بالایی از آمار نصب آن مربوط به ساختمانها و مکان های نوساز می باشد. نصب کرکره در این گونه مکانها به مراتب سریع تر وبهتر از مکانی است که قبل از آن دارای کرکره قدیمی بوده ونتیجه کار ومعمولا جلوه زیباتری خواهد داشت .

تیم فنی و اجرایی ایمن گستر پارس این افتخار را دارد تا تجربه سال ها تلاش شبانه روزی خود در زمینه نصب و راه اندازی کرکره برقی را در اختیار هم وطنان عزیز قرار دهد .