درهای کشویی-ریلی

سیستم اتوماسیون درهای کشویی مناسب جهت درهای پارکینگی و وصنعتی ریلی با سیستم انتقال قدرت گیربکسی دارای

خصوصیات زیر می باشد:


دارای استاندارد اروپا و طراحی شده بر اساس پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا

عمکرد هوشمند: توقف و حرکت معکوس سیستم در برخورد با مانع

سیستم دو سرعته: کاهش سرعت در انتهای حرکت

تنظیم قدرت و سرعت موتور: تنظیم دقیق از داخل تابلو فرمان

تردد نفررو: امکان باز شدن محدود ، جهت عبورعابر پیاده

قابلیت اجرا در هر گونه شرایط آب و هوایی با بهره گیری از بهترین مواد موجود روز دنیا
مجموعه ایمن گستر پارس با تجربه ای که از سال 1385در زمینه درهای اتوماتیک پارکینگی کسب کرده وهمچنان درحال بالندگی است، ارائه خدماتی متمایز و برتر را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.

انتخاب برندهای برتر یکی از اساسی ترین گام های شرکت ایمن گستر جهت رسیدن به این اهداف است که در زمینه سیستم های اتوماسیون درهای ورودی کمپانی های ایتالیا را برگزیده و کلیه این محصولات در ایران عرضه و پشتیبانی  می شود.

1-NICE

2- RIB

3- DEA

4- BENINCA

همه برندهای فوق دارای سیستم های الترومکانیک ، هیدرولیک و کشویی می باشد و هرکدام از موارد فوق را با توجه به درخواست کارفرما (مشتری) و وزن درب و میزان تردد انتخاب می شود.

درب های سکشنال (زیرسقفی)

درهای زیبا مقاوم و ایمن همراه با بالاترین استانداردهای جهانی گزینه ای مناسب جهت ورودی پارکینگ می باشد این نوع درها از اتلاف انرژی و نفوذ غبار جلوگیری می کند و در هنگتم حرکت بسیار بی صدا می باشد مجموعه  ایمن گستر پارس این نوع درب ها را در اندازه ها و طرح ها و رنگ های مختلف عرضه می نماید.

خصوصیات سیستم درب سکشنال :

درب های بسیار زیبا و مستحکم با اشغال حداقل فضا خلاص کردن آسان موتور و استفاده دستی آسان با وجود فنر تعادل حرکت نرم و بی صدا دارای تنوع رنگ و مدل های طرح چوب عایق بندی کامل محیط و در زبندی درب ها